День знань у "Журавлику"

Дата: 01.09.2021 17:17

Фото без описуНапередодні 1 вересня у відділенні комплексної реабілітації  для дітей / осіб з інвалідністю територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Снігурівської міської ради відбувся захід з нагоди відзначення Дня знань.

Захід був наповнений креативними, цікавими, творчими завданнями, іграми, руханками. Кожен з дітей хотів показати себе з найкращої сторони, демонструючи свої вміння в заплітанні косичок, шнуруванні спеціальних дощечок, подоланні перешкод, грі на музичних інструментах та інше.

По завершенню заходу педагогічний колектив закладу націлив  дітей не зупинятися на досягнутому, а розвивати свої вміння та навички, необхідні  для подальшого самостійного життя.