СНІГУРІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
БАШТАНСЬКИЙ РАЙОН, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

УДКСУ інформує

Дата: 30.08.2021 18:22
Кількість переглядів: 385

        Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області ( далі - Управління)  доводить до відома та врахування в роботі лист Міністерства цифрової трансформації України  №1/04-4-7341 від 06.07.2021 «Щодо «Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості».

        Відповідно до п. 3 Постанови КМУ від 28.04.2021р.№ 453 «Питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості» були внесені зміни до Положення про формування та виконання Національної програми інформатизації, затвердженого постановою КМУ від 31.08.1998р. № 1352 ( далі - Положення). Зокрема, змінами, внесеними до абзацу першого п. 13 Положення передбачено, що у разі закупівель послуг з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету за кошти Інтернет - субвенції, коли їх вартість перевищує 1 тис. гривень державні замовники беруть бюджетні зобов»язання та здійснюють платежі за такими завданнями (проектами) лише після їх погодження з Генеральним державним замовником.

        Процедура погодження зазначених проектів інформатизації є такою ж, як для проектів інформатизації вартістю що дорівнює або перевищує 500 тис. гривень. Звертаємо особливу увагу на неприпустимість здійснення платежів за послуги підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету за кошти Інтернет – субвенції без погодження з Генеральним державним замовником.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте Ви вступ України до ЄС?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано