На захисті Батьківщини

Дата: 04.09.2021 21:10

Фото без описуРідний край! Дорога серцю земля. І є у світі одне слово, перед яким  усі народи низько схиляють голови. Це слово – «МАМА». Сотні матерів українських хлопців сьогодні об’єднані спільною бідою та гордістю за своїх синів. І немає щирішої молитви за материнську. Лише материнська любов не знає кордонів страху, сумнівів та розрахунків. Важко уявити, що відчувають матері, сини яких йдуть захищати свою рідну країну.

І святий обов’язок виконує Нікулишев Олександр Володимирович – офіцер 72-ї окремої механізованої бригади. Перебуваючи у відпустці у мами, Олександр разом із сім’єю завітали  до музею. Вшанували пам'ять загиблих земляків. Війна триває і на жаль продовжують поступати нові експонати у музей подій на Сході України. Дякуємо Олександру за передані до експозиції музею експонати. ДЯКУЄМО ВСІМ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ  за можливість жити і працювати під мирним небом!