Пішов із життя голова громадської організації чорнобильців Олександр Трофименко

Дата: 06.09.2021 16:11

Передчасно перестало битися серце голови Снігурівського осередку громадської організації «Спілка Чорнобиль» Трофименка Олександра Григоровича.

Міський голова, виконавчий комітет та депутатський корпус Снігурівської міської ради висловлюють щирі співчуття рідним, близьким та друзям з приводу непоправної втрати.

Ми завжди будемо пам’ятати Олександра Григоровича, як виключно порядну, щиру і чесну людину. Він завжди користувався високим авторитетом серед своїх товаришів – членів спілки.

У цю тяжку хвилину неможливо знайти слова, щоб змиритися з гіркотою втрати, утамувати біль у серці, зарадити стражданню в душі.

Олександр Григорович назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав. Світла пам'ять!