АТ "Ощадбанк" інформує: Розпочато загальнонаціональну акцію "Монетки дітям"

Дата: 08.09.2021 11:00

Фото без описуІнформуємо, що за ініціативи та підтримки Національного банку України з 01 по 30 вересня 20201 року,  постійний партнер АТ «Ощадбанк» – благодійний фонд «Таблеточки» – проводить загальнонаціональну акцію «Монетки дітям».

Суть акції: монети номіналом 25 коп. можуть бути передані до каси банку з метою перерахування їх суми на рахунок благодійного фонду «Таблеточка».

Ціль акції: допомога онкохворим дітям.

Фізичні особи, що мають намір допомогти онкохворим та виконати зарахування зібраної суми монет на рахунки Благодійного фонду: надають касиру зібрану суму монет з озвученням цілі: про участь у Благодійній акції. Для перерахунку та зарахування приймаються лише 25 коп. в парній кількості.