Подяка благодійникам

Дата: 09.09.2021 08:07

Нещодавно керівництвом ТОВ «СП «ПАЕК» було надано 1 тонну 720 кг кавунів, які були передані соціальними службами Снігурівської міської ради в 2 дитячих будинки сімейного типу, 2 прийомні сім’ї, 57 сімей, які опинилися в складних  життєвих обставинах та 54 особам похилого віку.

«Дякуємо директору ТОВ «СП «ПАЕК» Валентину Шаповалову, директору ТОВ «СГВП «Снігурівське» Вадиму Бєліку та директору ДП «Південне» Юрію Котику за надані солодкі дарунки для вразливих категорій мешканців нашої громади. Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею. Бажаємо вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на вашому життєвому шляху», – відмітила заступник міського голови Світлана Голдун.