В селах Снігурівської ОТГ провели вуличне освітлення та відновили пошкоджені електромережі

Дата: 10.09.2021 11:28

У четвер, 9 вересня, працівниками комунального підприємства «Снігурівський благоустрій» були здійснені роботи з проведення вуличного освітлення в с. Калинівка. Як відомо, до цього часу у населеному пункті по вул. Набережна взагалі були відсутні ліхтарі. Тож тепер дана вулиця у темну пору доби буде освітлена та безпечна для місцевих мешканців.

Фото без опису

Крім того, завдяки спільним зусиллям комунальників та ПАТ «Миколаївобленерго» було відновлено вуличне освітлення в селах Тамарине та Першотравневе. У Тамаринському старостинському окрузі нависаючими гілками дерев була пошкоджена електромережа. В Першотравневому старостинському окрузі вийшов з ладу електролічильник. Наразі питання проблем з освітленням вказаних населених пунктів вирішено.