Комунальне підприємство «Снігурівський благоустрій» пропонує свої послуги для населення

Дата: 10.09.2021 17:47

Фото без описуУ багатьох мешканців виникає необхідність вивезення сміття, опалого листя, будівельних і побутових відходів, риття котлованів та інших послуг. Найкращим вирішенням цієї проблеми – є замовлення відповідних послуг у спеціалізованого підприємства КП «Снігурівський благоустрій», яке має всі необхідні ресурси та достатню кількість техніки для ефективного виконання поставлених задач.

КП «Снігурівський благоустрій» пропонує для громадян, ФОП та установ і організацій наступний перелік послуг:

• вивезення твердих побутових та будівельних відходів;
  • надання послуг навантажувачем, екскаватором, бульдозером;
  • надання послуг автопідіймачем (фронтальний та локтьовий) для кронуванні дерев, використання у будівельних та ремонтних роботах тощо;
  • покіс трави бензотримером, трактором та мотоблоком з роторною косою;
  • риття котлованів або траншей, копка вигрібних ям, вирівнювання території;
  • культивація городів та інших площин мотоблоком тощо.

У нас чесні ціни, є також індивідуальний підхід до кожної ситуації та надання послуг в оптимальний термін. Окрім того, підприємство пропонує свої послуги з гнучкими цінами для малозабезпечених та пенсіонерів.

За більш детальною інформацією звертайтесь в абонентский відділ КП «Снігурівський благоустрій» за телефоном 2-21-70 або за адресою: м.Снігурівка, вул. Жовтнева, 45. Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 17-00 години.