ПОРЯДОК ДЕННИЙ ХІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 8 скликання від 14.09.2021 10:00

Дата: 13.09.2021 09:13

ХІ позачергової сесії

Снігурівської міської ради 8 скликання

від 14.09.2021 10:00

Фото без опису

1. Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Снігурівської міської територіальної громади на 2021-2024 роки.
  2. Про затвердження Переліку об’єктів, які фінансуватимуться за рахунок субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку Снігурівської міської територіальної громади у 2021 році.
  3. Про дотримання Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.08.2021  № 883.
  4. Про надання дозволу комунальному підприємству «Снігурівський благоустрій» на укладання договору фінансового лізингу для придбання комунальної техніки.
  5. Про дотримання Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.08.2021  № 883.
  6. Про надання дозволу комунальному підприємству «Снігурівський комунальник» на укладання договору фінансового лізингу для придбання комунальної техніки.
  7. Про дотримання Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.08.2021  № 883.
  8. Про надання дозволу комунальному підприємству «Снігурівський сервіс» на укладання договору фінансового лізингу для придбання комунальної техніки.

Різне.