ГО "ВІВАТ" передала чергову партію білизни до Снігурівської міської лікарні

Дата: 13.09.2021 10:12

ГО "ВІВАТ" продовжує втілювати в життя  проєкт в межах  програми «U-LEAD з Європою «Допоможемо. Підтримаємо. Пошиємо: підтримка закладів охорони здоров'я в боротьбі з COVID-19 шляхом пошиття захисних масок, халатів, постільної білизни та подушок». Виконали свої зобов'язання стосовно пошиття постільної білизни та подушок.

«10 вересня було передано нашій Снігурівській лікарні ще 120 комплектів постільної білизни (50 комплектів передали раніше) та 50 подушок. На черзі захисні халати для наших медиків. Їх треба пошити 800 штук. Сподіваємося, що така підтримка Снігурівській лікарні  та медперсоналу буде доречною», ­­– зазначила голова ГО «ВІВАТ» Тамара Дирда.