Снігурівчани посіли 4-е місце в обласній спартакіаді осіб з інвалідністю

Дата: 14.09.2021 16:58

Фото без описуКоманда «Снігурі» Снігурівської організації осіб з інвалідністю прийняла участь в 12-й обласній спартакіаді осіб з інвалідністю, яка проходила у с.Мала Корениха на базі табору відпочинку «Дельфін». Протягом двох днів учасники 19 команд змагалися в наступних видах спорту: дартс, городки, кеглі та баскетбол.

В загальнокомандному заліку команда снігурівчан виборола 4-е місце і отримала 2 медалі: за 1-е місце в змаганнях з дартсу – Тетяна Васюра, за 3-е місце в змаганнях з кеглів – Андрій Курінний.

Вітаємо представників Снігурівської організації осіб з інвалідністю, які достойно представили Снігурівщину на змаганнях!