17 вересня – День працівників цивільного захисту

Дата: 17.09.2021 08:00

Фото без описуШановні рятувальники, працівники цивільного захисту, пожежної охорони та ветерани цієї почесної справи! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем рятівника!

Надзвичайні ситуації, що повсякчас трапляються у світі, мають страшні наслідки для суспільства. Тому дуже важливо, що є дійсно відважні люди, які в складну хвилину завжди приходять на допомогу.

Снігурівчани високо цінують вашу мужність, самовідданість, постійну готовність до найсуворіших випробувань, здатність до самопожертви задля порятунку життя та охорони здоров’я громадян.

У ваше професійне свято хочемо сказати, що ми довіряємо вам і можемо покластися на вас в будь-яку важку хвилину свого життя, щоб не трапилося! Тож нехай і надалі на теренах мужньої професії вас не залишає лицарський дух людяності і впевненості у своїх силах. Хай завжди оберігає вас образ Пресвятої Богородиці Неопалимої купини, яка є покровителем пожежників та рятувальників та надає допомогу усім, хто потрапив у біду.

Щастя та добра вам і вашим сім’ям.

З повагою,

Снігурівський міський голова                                                           Інна Бойко