Шановні фармацевти Снігурівщини!

Дата: 18.09.2021 08:00

Фото без описуПрийміть найщиріші привітання і побажання з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника! Обрану вами професію завжди шанували в суспільстві, адже вона пов’язана зі збереженням найціннішого надбання держави – здоров’я її громадян.

Щодня, отримуючи з ваших рук лікарський засіб, а одночасно й надію перемогти хворобу, мільйони українських людей відчувають, що у важку хвилину їх не залишено на самоті. Впевнена, що ваші професіоналізм, цілеспрямованість, відданість справі — запорука подальшого успішного розвитку галузі, а значить – покращення забезпечення населення України високоефективними, якісними та безпечними ліками.

Нехай це свято наповнить ваші серця гордістю за нашу фармацію, нехай збуваються ваші мрії і надії на світле майбутнє України.

Тож у цей святковий день сердечно бажаємо всім вам, вашим рідним та близьким міцного здоров’я, щастя, добра та благополуччя. Вдячність та шана людей нехай і надалі надихають вас на подальші успіхи та професійні здобутки.

З повагою,

Снігурівський міський голова                                                               Інна Бойко