Інна Бойко провела робочу зустріч з Головним державним інспектором Управління держпраці

Дата: 16.09.2021 16:09

Фото без описуУ четвер, 16 вересня 2021 року, очільниця громади Інна Бойко спільно зі своєю заступницею Світланою Голдун провела робочу зустріч з Головним державним інспектором Управління держпраці у Миколаївській області Дмитром Куручем. У ході обговорення напрацьовано та погоджено алгоритм спільних дій щодо забезпечення ефективної взаємодії та досягнення позитивних результатів у сфері легалізації праці.

Зокрема, учасники зустрічі намітили шляхи вирішення питання проведення перевірок з дотримання трудового законодавства приватними підприємцями, що проводять діяльність на території громади, а також налагодження шляхів подальшої співпраці.