Триває ямковий ремонт дороги місцевого значення Снігурівка-Тамарине-Безіменне

Дата: 17.09.2021 15:07

Фото без описуРозпочалися роботи з експлуатаційного утримання автомобільні дороги загального користування місцевого значення О15-19-01 (Снігурівка-Тамарине-Безіменне). Працівники підрядної організації латають вибоїни дорожнього полотна на спуску біля колишнього Снігурівського заводу мінеральних вод.

«Даний відрізок автодороги є одним із найпроблемніших і завдавав чимало клопоту водіям з міста Снігурівка та навколишніх сіл. Роботи тривають», – прокоментувала очільниця громади Інна Бойко.

Нагадаємо, що в кінці 2020 року та на початку 2021 року Снігурівською міською радою було направлено ряд клопотань і листів до керівництва області та керівникам відповідних обласних служб з приводу сприяння вирішення питання ремонту доріг на території Снігурівської ОТГ, оскільки балансоутримувачами автомобільних доріг між населеними пунктами громади є обласні служби – управління інфраструктури ОДА та Служби автомобільних доріг у Миколаївській області.