Члени Снігурівської організації профспілки працівників освіти зайняли ІІІ місце в XVII обласній Спартакіаді освітян серед 24 команд!

Дата: 18.09.2021 18:31

Фото без описуПротягом двох днів, 16-17 вересня 2021 року, у м. Миколаєві працівники закладів освіти змагались за перемогу в XVII обласній Спартакіаді, яка організована спільно Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Миколаївською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України. У спартакіаді взяли участь 350 працівників закладів освіти Миколаївської області.

До програми спартакіади увійшли змагання з міні-футболу, легкої атлетики, настільного тенісу, шахів.

Тож у підсумку XVII обласної Спартакіади серед працівників закладів освіти перемогу здобула Первомайська міська організація профспілки працівників закладів освіти, друге місце – Миколаївська міська організація профспілки працівників закладів освіти, третє місце – Снігурівська районна організація профспілки працівників закладів освіти.

«Щиро вітаємо представників профспілки наших освітян із заслуженою перемогою! Дякую вам, що пропагуєте здоровий спосіб життя, бо саме спорт вчить нас боротися, йти до мети та досягати перемоги. Так тримати!», – прокоментувала очільниця громади Інна Бойко.