ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання виконавчого комітету Снігурівської міської ради від 22 вересня 2021 року

Дата: 20.09.2021 12:49

засідання виконавчого комітету Снігурівської міської ради

від 22 вересня 2021 року о 15:00

Фото без опису

1. Про стан роботи з багатодітними сім’ями, дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, на території Снігурівської міської територіальної громади.
  2. Про надання малолітнім ЛЕОНОВІЙ В.Є. та ЛЕОНОВУ Д.Є. статусу дітей-сиріт.
  3. Про направлення на повне державне забезпечення неповнолітньої ВЛАСЕНКО Л.О.
  4. Про направлення на повне державне забезпечення неповнолітньої ПОРТНОВОЇ Л.С.
  5. Про встановлення днів зустрічей ЛЕОНОВА С.В. з малолітньою ЛЕОНОВОЮ М.С.
  6. Про встановлення днів зустрічей БУЛЬБИ Г.І. з малолітніми БУЛЬБОЮ О.Г. та БУЛЬБОЮ Є.Г.
  7. Про надання дозволу РЕЗНІЧЕНКО Є.В. на дарування квартири.
  8. Про визначення місця проживання малолітніх КОЦАР А.М. та КОЦАР Р.М.
  9. Про затвердження висновку щодо розв’язання спору про визнання дітей такими, що втратили право користування житловим приміщенням.
  10. Про схвалення проекту рішення міської ради «Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської територіальної громади на 2021 рік».
  11. Про затвердження  Плану заходів  щодо складання проекту бюджетуСнігурівської міської територіальної громади  на 2022 рік.
  12. Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти Снігурівської міської ради.
  13. Про затвердження Порядку використання транспортних засобів, які знаходяться у комунальній власності Снігурівської міської територіальної громади.
  14. Про затвердження Плану евакуації населення Снігурівської міської територіальної громади у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій.
  15. Про початок опалювального періоду 2021-2022 років.
  16. Про погодження комунальному підприємству «Снігурівський комунальник» проведення тимчасової реалізації води із відхиленням від нормативних вимог.
  17. Про надання соціальної послуги соціальної адаптації особам з інвалідністю ПЕТРАШЕВСЬКОМУ В.І., УСТЕНКУ А.В., МІЩУКУ С.О., КІМУ І.Р., УТКІНУ М.І.
  18. Про надання соціальної послуги денного догляду дітям з інвалідністю ЛАЙШІ К.С., ЯКУЩЕНКУ Я.В., ГЛУЩЕНКУ І.В., БОГОМАЗ С.О.
  19. Про присвоєння житловому будинку, що розташований за адресою: с. Павлівка, вул. Ларіона Завгороднього, 45, нової поштової адреси.
  20. Про присвоєння житловому будинку, що розташований за адресою: с. Павлівка, вул. Соборна, нової поштової адреси.
  21. Про присвоєння частинам житлового будинку з господарськими будівлями, що розташований за адресою: м. Снігурівка, вул. 1-го Травня, 73, нової поштової адреси.
  22. Про підтвердження поштової адреси будинку, розташованого в с. Павлівка по пров. Шкільному, будинок 3.
  23. Про повідомну реєстрацію Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Відділу освіти Снігурівської міської ради на 2021-2023 роки.
  24. Про повідомну реєстрацію змін та доповнень до Колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом Снігурівського закладу дошкільної освіти № 3 (ясла-садок) на 2020-2022 роки.
  25. Про повідомну реєстрацію змін та доповнень до Колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом Снігурівської гімназії ім. Т.Г. Шевченка Снігурівської міської ради Миколаївської області на 2021-2025 роки.
  26. Про затвердження акта приймання-передачі транспортного засобу з балансу КНП “ЦПМСД” Снігурівської міської ради на баланс та у господарське відання комунальному підприємству “Снігурівський комунальник”.
  27. Про видачу лікарю акушеру-гінекологу КНП ”Снігурівська МЛ” Снігурівської міської ради ордера на службове жиле приміщення, що розташоване за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, буд. 41, кв. 44.
  28. Про взяття громадянина Червоного М.С. на квартирний облік Снігурівської міської ради.
  29. Про взяття громадянина Єршова О.М. на квартирний облік Снігурівської міської ради.
  30. Про взяття громадянина Ніколайченка В.М. на квартирний облік Снігурівської міської ради.