Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів Снігурівщини!

Дата: 26.09.2021 08:00

Фото без описуБути вихователем – високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя і наша надія.

Щиро вітаю зі святом всіх працівників дошкільних установ громади, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Впевнена, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку в радісний і щасливий!

Прийміть щирі вітання з професійним святом, ви заслуговуєте на шану і повагу від суспільства, адже щодня віддаєте тепло своїх сердець дітям!

Зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей та батьків.

Міський голова Інна Бойко