Ще один навчальний заклад на Снігурівщині переходить на  альтернативне опалення

Дата: 24.09.2021 09:23

Біля Снігурівської ЗОШ №1 розпочато встановлення котельні на альтернативному паливі замість застарілої, яка опалювала приміщення вугіллям.

Окрім того, зараз тривають роботи з встановлення таких же котелень в Павлівському та Юріївському навчально-виховних комплексах.

«Продовжуємо встановлювати сучасні модульні котельні в навчальних закладах громади, які замість вугілля використовують пелети. Це і економічно вигідно, і безпечно для людей та довкілля. Окрім того, такі котельні значно краще і ефективніше нагрівають приміщення», – прокоментувала очільниця громади Інна Бойко.

Пошук альтернативних джерел енергії, їх запровадження, ефективне використання енергоносіїв – сьогодні нагальне питання для всієї України. Впроваджувати такі технології планують і надалі, адже це дозволяє суттєво зекономити. Для прикладу, в європейських країнах вже давно максимально використовують альтернативні джерела енергії.