Шановні педагоги закладів позашкільної освіти Снігурівщини!

Дата: 25.09.2021 08:05

Фото без описуПрийміть щирі та сердечні вітання зі святом – Днем працівників позашкільної освіти!

Кожен педагог-позашкільник – це неповторна особистість, яка має свій особливий талант, який заохочує дітей до навчання та творчості, здійснює виховання засобами високої культури, науки, мистецтва та спорту.

Ваша педагогічна майстерність та відданість своїй справі перетворюють кожен день вихованців у день позитиву та пізнання нового. Саме до вас поспішають дітлахи не тому, що треба, а тому, що цікаво, захопливо, емоційно й корисно.

Дорогі позашкільники, бажаю вам міцного здоров’я, злагоди й любові, терпіння і мудрості, щоб ніколи не згасало світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії.

Нехай життя буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їхніх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних і близьких. Невичерпна енергія, оптимізм і вміння реалізовувати задумане допоможуть вирішити найскладніші завдання, а всі ваші педагогічні ініціативи неодмінно увінчаються успіхом.

Нехай кожен день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім’я щасливого майбутнього дітей!

Міський голова Інна Бойко