БАБИН ЯР: БЕЗ ПРАВА НА ЗАБУТТЯ

Дата: 29.09.2021 08:55

Фото без описуУкраїнська та світова спільнота у вересні цього року відзначає 80 років  початку трагедії у Бабиному Ярі, що є символом трагедії  Голокосту та нацистських злочинів на українській землі, жертвами яких стали мільйони людей. Бабин Яр став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених, циган та інших громадян. Лише за два дні, 29 та 30 вересня 1941 року, було знищено більше 30 тисяч євреїв. Усього за роки нацистської окупації Києва (1941-1943 рр.), за різними джерелами, було знищено близько 100000 осіб.

З нагоди вшанування трачних подій у Бабаному Яру в  Снігурівському історико – краєзнавчому музеї відбулась тематична бесіда з гуртківцями спортивної секції: «Бабин Яр: без права на забуття». Присутні познайомилися з трагічними подіями вересня 1941 року. Проведено відеопоказ: «Пам'ять серця- Бабин Яр», який містив архівні відеозаписи, фото страти єврейського населення та свідчення очевидців трагедії.