Важлива інформація

Дата: 29.09.2021 15:29

Фото без описуДоводимо до відома мешканців, що усі арт свердловини, які забезпечують водопостачання всього міста (у т.ч. мікрорайони Сім Вітрів, Сонячний, Лісорозплідник, район залізничного вокзалу та інші) знаходяться вздовж берегової лінії річки Інгулець, тобто, в «старій» частині нашого міста.

Тому,  у випадку знеструмлення насосів арт свердловин під час планових чи аварійних робіт на електричних мережах Снігурівської філії АТ «Миколаївобленерго» у «СТАРІЙ» ЧАСТИНІ МІСТА, водопостачання ПРИПИНЯЄТЬСЯ ПО ВСЬОМУ МІСТУ в усіх без виключення мікрорайонах.

Враховуючи вищезазначене, комунальне підприємство «Снігурівський комунальник» фізично не може впливати на процес подачі води, коли знеструмлені арт свердловини під час аварійних чи планових робіт на електричних мережах.