На Снігурівщині вшанували пам’ять жертв Бабиного Яру

Дата: 29.09.2021 20:03

Фото без описуНа Снігурівщині вшанували пам’ять тих, хто загинув під час розстрілів у Бабиному Яру. З нагоди 80-х роковин трагедії представники старостинських округів поклали квіти до меморіалів та пам’ятників жертвам Голокосту біля сіл Євгеніївка, Калинівка та Першотравневе. Під час заходів загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Масові розстріли населення в урочищі Бабин Яр були протягом 1941-1943 років. Серед загиблих були, зокрема, євреї, роми, українські націоналісти та полонені червоноармійці.

Страчені у Бабиному Яру – це тисячі зруйнованих людських доль. Тисячі родин, що їх винищили цілими поколіннями. Тисячі сповнених страху дитячих очей, які не розуміють, що їх ведуть убивати. Це тисячі нагадувань людству, до чого призводять ксенофобія, расизм та нетерпимість.