У Снігурівці відбулися навчання з питань цивільного захисту

Дата: 29.09.2021 20:08

Фото без описуУ середу, 29 вересня 2021 року, в Снігурівському будинку культури відбулося навчання посадових осіб відділу освіти Снігурівської міської ради, відділу культури, молоді та спорту Снігурівської міської ради, КП «Снігурівський комунальник» та трудового архіву Снігурівської міської ради, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту та пожежної безпеки. Навчання проводив викладач курсів удосконалення керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області Вадим Кадимський.

Заняття було присвячене організації системи цивільного захисту на суб’єктах господарювання. Слухачі були ознайомлені з основними законодавчими актами у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки, які необхідні у рамках планування евакуаційних заходів, з основами функціонування Єдиної державної системи цивільного захисту України. Під час навчання надано рекомендації щодо вироблення алгоритмів практичних дій керівників, персоналу при виникненні надзвичайних подій в установах, організаціях та на об’єктах з масовим перебуванням людей.