З Днем усиновлення!

Дата: 30.09.2021 08:06

Фото без описуДень усиновлення – свято України, яке щороку припадає на 30 вересня та співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Імена цих святих символізують найкращі людські почуття та моральні чесноти, які виявляють люди, приймаючи в родини дітей, які втратили свою сім’ю.

Усиновлення – особлива дорога батьківства. Вона благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями і дитини, і дорослого.

Дякую усім, хто, переймаючись долею дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, робить усе, щоби вони отримали нових люблячих батьків, чи відновили стосунки зі своїми рідними.

Щиро вітаю усиновителів і прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів та піклувальників. Хай ваші домівки повниться дитячим щасливим сміхом, а діти хай ростуть здоровими і успішними.

Міський голова Інна Бойко