Шановні працівники і ветерани редакції, дописувачі та шанувальники газети «Вісті Снігурівщини»!

Дата: 08.10.2021 08:10

Сьогодні минає 91 рік з моменту виходу у світ першого номера районної газети «Вісті Снігурівщини». Це серйозна та солідна дата для друкованого видання, на сторінках якого виросли цілі покоління наших земляків.

Фото без опису

Наша районка – це літописець Снігурівського краю. На її сторінках ми дізнаємось про багато подій, що відбуваються у місті і в районі, про історію та традиції, про роботу влади та про звичайних людей, які прославляють нашу малу батьківщину.

Тож, щиро бажаю редакційній колегії творчих успіхів, розширення читацької аудиторії, кола друзів, а також міцного здоров’я, щастя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проєктів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

Міський голова Інна БОЙКО