9 жовтня – Всесвітній день пошти

Дата: 09.10.2021 08:00

Шановні працівники поштового зв’язку!

Вітаємо з міжнародним професійним святом – Всесвітнім днем пошти!

Фото без опису

Поштовий зв’язок є однією з найважливіших суспільних галузей, що надає нашим громадянам ряд необхідних послуг: доставка листів і телеграм, газет і журналів, бандеролей і посилок, пенсій і переказів. Без поштового зв’язку неможливо уявити нормальне життя людської цивілізації.

Соціально-економічний розвиток українського суспільства вимагає нових форм і методів роботи пошти, розширення та поліпшення якості надання послуг. Тож, щира подяка всім вам за щоденну працю на шляху вдосконалення галузі.

Адресуємо вам, шановні поштовики громади, найщиріші вітання, бажаємо здоров’я і благополуччя, родинного тепла і злагоди, значних трудових здобутків!

Міський голова Інна БОЙКО