10 жовтня – День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби

Дата: 10.10.2021 08:00

Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди вашого свята. Відзначенням цієї професії враховано значний внесок працівників служби у забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення.

Фото без опису

Від вашої роботи залежить найголовніше - здоров’я громадян, адже ви контролюєте питання профілактики інфекційних хвороб, професійних захворювань, дбаєте про безпеку середовища проживання. Саме у вашому полі зору питання запобігання впливу на здоров'я людей шкідливих факторів, турбота про безпеку та умови харчування, праці, навчання, проживання та відпочинку. Ви примножуєте здобутки вітчизняної медицини в галузі епідеміології, токсикології, гігієни та санітарії.

Ми впевнені, що ваша фахова компетентність, життєва енергія, відданість своїй справі і надалі слугуватимуть запорукою санітарної безпеки жителів нашої громади.

Бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги, нових трудових звершень в ім'я розвитку України та злагоди в нашому суспільстві.

Міський голова Інна БОЙКО