За останню добу на Снігурівщині виявлено 33 випадки захворювання на COVID-19!

Дата: 07.10.2021 13:12

За інформацією КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», за минулу добу станом на 7 жовтня 2021 року на Снігурівщині виявлено 33 нових випадки захворювання на COVID-19.

На Снігурівщині триває кампанія з вакцинації проти COVID-19.

Станом на 7.10.2021 року всього вакциновано 5184 мешканців Снігурівщини, з них отримали першу дозу 2726 осіб та другу дозу 2458 осіб.

Станом на сьогоднішній день усі школи Снігурівської ОТГ продовжують працювати в штатному режимі. Середній показник вакцинації працівників закладів загальної середньої освіти становить 91,38%.

Середній показник вакцинації працівників дошкільних навчальних закладів становить 79,62%.

Для зупинення розповсюдження коронавірусної інфекції закликаємо мешканців громади дотримуватись карантинних обмежень, маскового режиму в громадських місцях, користуватись антисептиком та дотримуватись соціальної дистанції та вакцинуватися. Адже вакцинація – реальна можливість протистояти COVID-19!

Бережіть себе та своїх близьких!