У Снігурівці додатково облаштували декілька місць для збору сухого листя та гілок

Дата: 08.10.2021 12:53

Раніше ми вже повідомляли про те, що в мікрорайонах «Сім вітрів» та «Сонячний» працівниками КП «Снігурівський благоустрій» біля сміттєвих контейнерів було облаштовано спеціальні місця, призначені для збору сухого листя, гілок та інших відходів рослинного походження.

Днями такі ж спеціальні місця були облаштовані за адресами вул.. В.Чорновола 10/11 та пров. Шкільному, 2. Водночас, міська рада висловлює подяку мешканцям вул. Інгулецька, які облаштували подібні місця для збору гілок та листя самостійно за адресою свого місця проживання.

Міська рада звертається до мешканців з проханням викидати опале сухе листя до відведених місць, які огороджені дерев’яним парканом жовтого кольору. Також велике прохання не спалювати сухе листя і не викидати його у звичайні сміттєві контейнери.

Проте, як бачимо, мешканці продовжують залишати листя та гілки, де заманеться, хоча поряд є спеціально облаштоване місце...