Повідомлення RASFF

Дата: 11.10.2021 14:24

Повідомлення RASFF від 04.10.2021 № 2021.5286 – fup 2 стосовно виявлення несанкціонованої речовини – оксид етилену у сировині, що використовувалась у продукції (виробник: Lesaffre Austria AG, Wiener Neudorf)

Снігурівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (Снігурівський район) інформує, що до Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшов лист Держпродспоживслужби від 05.10.2021 № 11.1.1-5/6810 «Щодо повідомлення RASFF від 04.10.2021 № 2021.5286 – fup 2.

Відповідно до повідомлення RASFF від 04.10.2021 № 2021.5286 – fup 2 стосовно виявлення несанкціонованої речовини – оксид етилену в ксантановій камеді з Китаю, що використовувалась у продукції (виробник: Lesaffre Austria AG, Wiener Neudorf) та експортувалася з Австрії до України (отримувач: ТОВ «Лесаффр України», вул. Бориспільська, 9, буд. 91, м. Київ, 02099).

Повідомлення направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Вищезазначену інформацію та вимоги статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», довести до відома операторів ринку, діяльність яких пов’язана з обігом зазначеного харчового продукту.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати Снігурівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Ломоносова, 12, м. Снігурівка, Миколаївська обл., 57301 тел.: (05162) 2-14-53 та e-mail: sng_dpss@dpssmk.gov.ua