Профорієнтація: «Яку професію обрати?»

Дата: 13.10.2021 07:57

Щорічно перед практично всіма випускниками школи постає питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «До якого закладу поступити?», «Які іспити обрати?» та інші питання, що хвилюють не тільки дітей, а і їх батьків.

Саме з цією метою об 11.00 годині  учні  7-11 класів Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів взяли участь у перегляді Всеукраїнського безкоштовного онлайн-уроку профорієнтації.

Фото без описуФото без опису

Організаторами виступили: Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Асоціація інноваційної та цифрової освіти і компанія «HR YOU», за сприяння Радниці-Уповноваженої Офісу Президента України з питань прав дитини та дитячої реабілітації Дарії ГЕРАСИМЧУК..

Головною метою уроку було надання можливості молодому поколінню визначити професію своєї мрії, мотивувати учнів на побудову власної успішної кар’єри в Україні. Урок тривав 45 хвилин.

На уроці були присутні відомі українці:

• Євген Клопотенко, український шеф-кухар, телеведучий

• Жан Беленюк, Олімпійський чемпіон в Токіо,

• Ганна Різніченко, кар'єрний радник, який провів майстер-клас "Як визначити професію своєї мрії".