День захисників та захисниць України – мужності й геройства свято

Дата: 13.10.2021 09:25

14 жовтня – визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців на всіх етапах її багатовікової історії.

Цього дня  українці святкують одразу чотири свята: Свято Покрови Божої Матері, День захисника та захисниці України,  День українського козацтва,  річницю створення Української повстанської армії (УПА).

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Тож, з нагоди  свят, вшановуючи наших героїв, які віддали своє життя за Україну, дякуючи всім тим, хто повернувся і сьогодні захищає рідну землю на Сході нашої держави, та з метою формування світоглядних ідеалів та цінностей, патріотичних переконань щодо вірності та відданості Батьківщині у Снігурівському музеї АТО/ООС з волонтерами Снігурівської та Миколаївської обласної організації Червоного Хреста України  проведено тематичну екскурсію: «В єдності наша сила». Проведено захід: «День захисника та захисниці України – мужності  й геройства свято».

День захисника Вітчизни – мужності й геройства свято.

І ми вклоняємося, хто літ тому назад багато

І тим, хто нині з автоматом наш спокій береже і захищає,

Всю нашу велику родину, рідну землю свою – Україну.