Подяка від шкільної родини ЗОШ №3

Дата: 14.10.2021 07:38

Діти – найдорожчий скарб, наша гордість і надія. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх є святим обов’язком сім’ї, школи, влади та громадськості. Тільки тоді вони ростимуть здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні.

Фото без опису

Не секрет, що кожен шкільний колектив впевненіше стоїть на ногах, коли поряд є надійні друзі й помічники. Таким людям хочеться від щирого серця подякувати за підтримку.

Адміністрація, учнівський та педагогічний колектив Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 висловлюють найтепліші слова подяки міському голові Інні Бойко, а також депутатам Снігурівської міської ради за приємний сюрприз до ювілею нашого закладу – Сертифікат на придбання обладнання для шкільної їдальні. Обладнання наша їдальня вже отримала. Ця підтримка – свідчення небайдужого ставлення до проблем освіти в нашому місті і розуміння непересічної важливості шкільного виховання. Дякуємо!