ФГ "Органік Сістемс" інформує: Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 18.10.2021 14:46

Відповідно до Закону України від 23 травня 2017 року № 2059-VIII «Про оцінку впливу на довкілля» Фермерським господарством «Органік Сістемс» 06.10.2021р. офіційно оприлюднений Звіт з оцінки впливу на довкілля «Розширення господарської діяльності внутрішньогосподарського комплексу по переробці та збереженню сільськогосподарської продукції та комплексу по сушці овочів «Східний» ФГ «Органік сістемс». Реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планової діяльності – 20216248133.

Зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, надавати протягом 20 робочих днів з дня офіційного оприлюднення Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля до Снігурівської міської ради: за адресою вул. Центральна, 72, м. Снігурівка або за тел. 3-16-65.