«Депутатські кошти» Андрія Закусілова використають на покращення матеріально-технічної бази КП

Дата: 19.10.2021 08:43

Нещодавно міською радою було освоєно кошти у сумі 150 000 гривень, які виділив депутат обласної ради Андрій Закусілов. Їх було використано на покращення матеріально-технічної бази комунальних підприємств та закупівлю альтанки у заклад дошкільної освіти №4.

«Для КП «Снігурівський сервіс» ми придбали обладнання для пунктів доочистки та розливу питної води, яке наразі вже встановлюється на бювети. Також для КП «Снігурівський комунальник» було придбано насоси, що використовуватимуться у сільських населених пунктах. Для КП «Снігурівський благоустрій» було вирішено придбати бензопили, тримера та автоматичний зварювальний апарат. Тож, дане обладнання безперечно стане в нагоді у роботі наших комунальних підприємств», - відзначив Гищак.

Міський голова Інна Бойко відзначила, що міська рада активно співпрацює з депутатом обласної ради в питаннях, що стосуються соціально-економічного розвитку ОТГ.

«Дякую депутату обласної ради Андрію Закусілову за підтримку. На ці кошти буде значно покращено матеріально-технічну базу наших комунальних підприємств. Сподіваюсь на подальшу співпрацю у даному напрямку», - відзначила Інна Бойко.