Працівники міської ради провели толоку

Дата: 20.10.2021 08:23

Фото без описуУ вівторок, 19 жовтня 2021 року, працівники Снігурівської міської ради провели невеличку толоку, в ході якої прибрали опале листя на території біля адміністративної будівлі та висадили троянди на клумбах.

Тепер клумби виглядають набагато привабливіше, а у період цвітіння будуть тішити око мешканців та гостей Снігурівки.

«Наприкінці тижня плануємо продовжити висадку зелених насаджень. На черзі міський парк, де будемо висаджувати дерева павловнії в рамках акції з озеленення населених пунктів громади. Закликаємо усіх небайдужих мешканців громади, колективи комунальних установ, організацій міста та підприємців долучитися до ініціативи з озеленення міста та сіл громади. Зробимо Снігурівську ОТГ привабливою та екологічною разом!», – зазначила очільниця громади Інна Бойко.

19 жовтня 2021 року стартувала акція з озеленення населених пунктів Снігурівщини, яка триватиме до 31 жовтня. Мета проекту – висадка своїх дерев в парках, біля багатоквартирних будинків, на особистих прибудинкових територіях, біля дитячих садочків та навчальних закладів.