В Снігурівці на одній з вулиць встановили автономні ліхтарі на сонячних батареях

Дата: 23.10.2021 18:42

Фото без описуВуличне освітлення на сонячних батареях – це вже не сюжет для наукових телепрограм. Ці ліхтарі не підключені до мережі вуличного освітлення, а мають автономні батареї та сонячні панелі, які акумулюють енергію і таким чином освітлюють вулицю, використовуючи сонячну енергію. Такі ліхтарі вже почали з’являтися і на вулицях міста Снігурівка.

Одна з міських вулиць, яка до цього часу мала недостатнє освітлення – вулиця Пилипа Орлика. Аби розв’язати проблему освітлення та зробити пересування мешканців даної вулиці безпечнішим і комфортним, депутат міської ради по даному округу Олександр Кожанов взяв ініціативу в свої руки і прийняв участь у реалізації проєкту від партії «Наш Край» по заміні вуличного освітлення.

І результат реалізації даного проєкту не довелося довго чекати, оскільки днями по вулиці Пилипа Орлика вже встановлено п’ять сучасних автономних LED-ліхтарів на сонячних батареях, які вже освітлюють вулицю в темну пору доби.