Постійна підтримка землекористувача

Дата: 23.10.2021 19:31

Фото без описуПротягом багатьох років ТОВ "АГРОФІРМА "МУРАВКА", керівник якого є Денис Валерійович Муравка, підставляє своє плече у вирішенні пріоритетних проблем Афанасіївського старостинського округу. Вже давно під його керівництвом проводиться поточний ремонт доріг до села Афанасіївки та з Юр’ївки до Снігурівського ліцею. Неодноразово він підтримував Юріївську церкву, заходи до проведення свята Івана Купала. Денис Валерійович досвідчений керівник та справжній господар, який зробив багато добрих справ.

Напередодні, його підприємством було впорядковано прилеглу територію села Юр’ївка, де знаходиться сміттєзвалище.

«Як добре, що є люди, які небайдужі до проблем громади. Щиро дякуємо Муравка Д.В. за багаторічну допомогу та підтримку. Бажаємо йому міцного здоров’я, а його підприємству – процвітання», - зазначив староста Афанасіївського старостинського округу Василь Хомко.