Міні-ярмарок — шлях до працевлаштування.

Дата: 25.10.2021 08:41

Фото без описуОднією із послуг, які служба зайнятості може запропонувати роботодавцям — проведення міні-ярмарок вакансій. Міні-ярмарок представляє собою тристоронню зустріч, на якій роботодавець безпосередньо може поспілкуватися з кандидатами на вакансію в присутності представників центру зайнятості. Такий формат заходів допомагає налагодити більш тісні та довірчі відносини як з роботодавцями, так і з безробітними, а також сприяє пришвидшенню укомплектування вакансій кваліфікованими кадрами.

Зокрема сьогодні, 23 жовтня фахівцями Снігурівської районної філії було організовано проведенння міні-ярмарку для підбору працівника на посаду «асистент вихователя» в одному з дитячих садків міста. Під час такої зустрічі представники садка мали змогу поспілкуватися з кандидатами, яких відібрали кар?єрні радники, враховуючі усі вимоги та побажання роботодавця. Окрім цього фахівці Снігурівської районної філії скористалися одним із методів підбору персоналу — рекрутингом, тобто до участі у міні-ярмарці запросили не лише зареєстрованих безробітних.

На даний час робота з підбору претендентів на запропонову вакансію триває. Залишився крок до працевлаштування.