Шановні залізничники Снігурівщини та ветерани цієї почесної праці!

Дата: 04.11.2021 08:10

Фото без описуЩиро вітаю вас із професійним святом – Днем залізничника!

Залізничний транспорт завжди займав особливе місце в житті країни. Його стійка робота, безпечне і доступне перевезення пасажирів, своєчасна доставка вантажів – це необхідні умови життєдіяльності суспільства. Не випадково залізниці називають транспортними артеріями держави. Вони пов’язують в єдине ціле села, міста, регіони і країни.

Робота залізничника, як правило, пов’язана зі складними умовами: вона здійснюється в будь-який час доби, при будь-яких погодних і кліматичних умовах і є надзвичайно відповідальною, адже пов’язана з безпекою великої кількості людей, що обрали в якості засобу пересування залізничний транспорт.

Прийміть слова щирої вдячності за вашу нелегку, відповідальну працю!

Нехай мир і злагода панують у ваших родинах. Хай ваші наснага й натхнення стануть прикладом для наслідування і примножать славу України.

Зі святом, дорогі залізничники!

Міський голова Інна Бойко