Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 07.11.2021 06:00

Фото без описуЩиро та сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Соціальний захист – це особлива галузь, яка найближче стоїть до життєвих інтересів усіх громадян. Ви творите добро та виявляєте милосердя. І це ви робите не тільки за службовим обов’язком, але й за велінням совісті та покликом душі.

Серед вас є працівники різного фаху. Стаж служби одних обчислюється не одним десятком років і ті, у кого ця служба лише розпочинається. Але у кожного з вас за плечима багатий життєвий досвід роботи з людьми, великі професійні знання, високе почуття відповідальності, бажання працювати.

Від усього серця вітаю вас з професійним святом і бажаю, щоб усе хороше, зроблене з душею та натхненням, поверталося до вас сторицею!

Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку, наснаги та плідної праці на благо нашого суспільства!

Міський голова Інна Бойко