Анастасія Антіпіна - бронзова призерка чемпіонату Європи серед молоді U-23

Дата: 05.11.2021 22:15

Фото без описуУ перший змагальний день молодіжної континентальної першості з дзюдо в Будапешті, скарбничка збірної України поповнилася бронзовою нагородою.

У ваговій категорії до 63 кг на третю сходинку п’єдесталу піднялася Анастасія Антіпіна.

Розпочавши свій турнірний шлях з впевнених перемог над француженкою Дрід, а також представницею Косово Фазліу, у чвертьфіналі наша дзюдоїста поступилася росіянці Лілуашвілі.

Проте, отримавши шанс поборотися у втішних сутичках, Анастасія повністю їм скористалася. У першій втішній сутичці наша спортсменка іппоном здолала представницю Словенії Тавкар, а у сутичці за бронзу ефектно перемогла сербку Обрадовіч.

"Щиро вітаємо нашу землячку з заслуженою нагородою! Бажаємо не зупинятися на досягнутому і завжди рухатися вперед, підкорювати нові вершини", - зазначила Снігурівський міський голова Інна Бойко.