Снігурівська районна філія Миколаївського обласного центру зайнятості повідомляє!

Дата: 10.11.2021 16:32

НАДАННЯ ПОСЛУГ КЛІЄНТАМ Миколаївської обласної служби зайнятості з 08.11.2021 здійснюється ДИСТАНЦІЙНО будь-якими засобами комунікації (телефонний зв'язок, електронні засоби тощо).

Реєстрація як безробітного в службі зайнятості  здійснюється електронними засобами, а саме через портал «ДІЯ»  https://diia.gov.ua/.

Фото без опису

У зв’язку з тим, що обслуговування та надання послуг з пошуку роботи здійснюється дистанційно, тому зареєстрований безробітний ПОВИНЕН САМОСТІЙНО підтвердити НАМІР перебування у статусі безробітного та поінформувати про заходи, які НИМ ВЖИТІ з метою працевлаштування, та виконання рекомендацій, що були надані кар’єрним радником.

Звертайтеся до свого кар’єрного радника засобами телефонного чи електронного зв’язку.

Для оперативного розв'язання питань, що входять до компетенції фахівців служби зайнятості, звертайтеся до працівників Снігурівської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості за електронною адресою jobcentr-snigu@ocz-mk.gov.ua   або  за  телефонами  філії   3-13-02, 3-28-86, 3-29-28

Адміністрація Снігурівської районної філії