Андрій Гищак провів засідання комісії з ТЕБ та НС

Дата: 11.11.2021 08:19

Фото без описуУ середу, 10 листопада 2021 року, перший заступник міського голови Андрій Гищак провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Снігурівській міській раді, на порядок денний якого було винесено два питання.

Учасники засідання обговорили питання здійснення господарської діяльності підприємств, установ та організацій, навчально-виховного процесу суб’єктів господарювання на території Снігурівської міської територіальної громади при встановленні «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Комісією було прийнято рішення щодо можливості здійснення господарської діяльності підприємств, установ та організацій, навчально-виховного процесу на території громади за умови, якщо усі працівники мають документ щодо проходження повного курсу вакцинації з наявністю відповідних сертифікатів, або мають негативний результат тестування методом ПЛР, медичну довідку про протипоказання чи мають документ про одужання від хвороби COVID-19, чинність якого підтверджена за допомогою єдиного вебпорталу «ДІЯ».

Наостанок, члени комісії підтримали рішення про виділення паливно-мастильних матеріалів пожежно-рятувальній частині для запобігання та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території громади.