На Снігурівщині продовжується акція "Чисте довкілля"

Дата: 12.11.2021 13:41

На Снігурівщині продовжується акція "Чисте довкілля". Так, у п’ятницю, 12 листопада, на прилеглій території біля адмінбудівлі міської ради працівники установи навели благоустрій, поприбирали листя та гілки, а також продовжили висадку дерев у міському парку.

"Наш колектив продовжує свою участь у акції "Чисте довкілля", спрямованій на озеленення рідного міста, збереження природи та підтримку благоустрою населеного пункту. Закликаємо земляків берегти навколишнє середовище та приєднуватися до ініціативи, щоб разом зробити нашу громаду затишною та впорядкованою", - відзначила Інна Бойко.