Дорогі земляки!

Дата: 21.11.2021 08:00

Фото без опису21 листопада Україна відзначає День Гідності і Свободи на честь початку двох революцій: Помаранчевої та Революції Гідності!

Пам’ять повертає нас у ті дні, коли українці постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, показали надзвичайну силу духу, згуртованість, волю у боротьбі за гідність та свободу.

У цей день ми схиляємо голови в скорботі за усіма, хто віддав свої дорогоцінні життя за волю України! А також низький уклін нашим захисникам, які сьогодні на передовій захищають незалежність нашої Батьківщини!

Гідність – це те, що ідентифікує людину та націю. Український народ не втратив своєї гідності, попри століття її нищення. Гідність і Свобода є важливим і безцінним даром для кожного з нас, даром, який треба захищати щодня.

Бажаємо усім миру, злагоди, віри в Україну та її світле майбутнє! Хай успіх увінчує всі  починання задля розвитку та процвітання нашої держави!

Слава Україні! Героям Слава!

Міський голова Інна Бойко