Снігурівські артисти посіли призові місця на обласному конкурсі «Діапазон»
Днями, на Миколаївщині проходив обласний конкурс «Діапазон», який проводився цьогоріч дистанційно. Це захід, що спрямований на розвиток і популяризацію вокально-хорового жанру, відкриття нових талановитих виконавців, підвищення рівня виконавської майстерності, поповнення репертуару високохудожніми творами класиків і сучасних авторів, обміну досвідом між творчими колективами.
У заході взяли участь майже 600 учасників із 30 територіальних громад та 3 міст області. Конкурс проводився у номінаціях із різними манерами та стилями виконання: вокальні та фольклорні ансамблі, малі форми виконання вокальних ансамблів та солісти-вокалісти. Кожен виконавець презентував конкурсну програму із двох різнохарактерних творів, один із яких обов’язково був патріотичного спрямування.
Нашу територіальну громаду представляли вокальне тріо «Акорд», які виконували пісні «Країна буде» та «Козаки» і посіли друге місце. Чарівна солістка Тетяна Ясонова і пісні в її виконанні «Щастя, вам, українці» та «Жовтий лист» вибороли перше місце!
«Вітаємо наших артистів з перемогою! Нехай ваші досягнення стануть важливою сходинкою у подальшому зростанні! Шануємо ваш багатогранний талант та відданість справі життя. Міцного здоров’я вам, нових злетів та Божої благодаті!», – прокоментувала міський голова Інна Бойко.