Вихованці Снігурівського БТДЮ посіли призові місця на Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва

Дата: 17.11.2021 09:28

Фото без опису16 листопада відзначається Всесвітній день рукоділля (World Needlework Day), який, безумовно, присвячений всім тим, хто вкладає свій творчий талант у вироби ручної роботи.

У цей святковий день вітаємо вихованців Снігурівського будинку творчості дітей та юнацтва Снігурівської міської ради з нагородами у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»:

- Лубніну Юлію, вихованку гуртка «Вишивка» за роботу «Панно-ключниця «Теплий жовтень» (ІІ  місце)

- Щербак Марію, вихованку гуртка «Вишивка» за роботу «Фартух «Помічниця» (ІІІ місце)

- Адасько Дар’ю, вихованку гуртка «Вишивка» за роботу «Серветка-доріжка «Рожеві сни» (ІІІ місце)

- Бондарчук Єву, вихованку гуртка «Вишивка» за роботу «Еко-сумка «Весна прийшла»( ІІІ місце)

- Ковальову Катерину, вихованку гуртка «Вишивка» за роботу «Панно «Ніжність» ( ІІІ місце)

- Щербак Мілу, вихованку « Зразкового художнього колективу» гуртка «Виготовлення сувенірів» за роботу писанки «Таврія» (ІІІ місце)

- Власову Каріну, вихованку « Зразкового художнього колективу» гуртка «Виготовлення сувенірів» за роботу писанки «Таврія» (ІІІ місце)

- Стократню Валерію, вихованку гуртка «Моделювання іграшок- сувенірів» за роботу «Корабель пустелі» (ІІІмісце)

- Маврича Павла, вихованця гуртка «Образотворче мистецтво» за роботу «Великодні писанки» (ІІІ місце)

«Пишаємося нашими підростаючими талантами! Бажаємо вихованцям Снігурівського будинку творчості дітей та юнацтва та їх викладачам  натхнення, творчого успіху та нових перемог!», – прокоментувала міський голова Інна Бойко.