A A A K K K
для людей із порушенням зору
СНІГУРІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
БАШТАНСЬКИЙ РАЙОН, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Про скликання ХIV позачергової сесії Снігурівської міської ради 8 скликання

Дата: 17.11.2021 09:49
Кількість переглядів: 706

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

ХIV позачергової сесії

Снігурівської міської ради 8 скликання

від 19.11.2021 о 14.00

 1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської територіальної громади на 2021 рік.
 2. Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Снігурівської міської ради на 2021 рік, затвердженого рішенням VI позачергової сесії Снігурівської міської ради 8 скликання від 12.02.2021 р. № 4.
 3. Про внесення змін до рішення VI позачергової сесії Снігурівської міської ради 8 скликання від 12 лютого 2021 року № 20 «Про затвердження структури керівних працівників, спеціалістів, службовців  апарату та обслуговуючого персоналу Снігурівської міської ради та її виконавчого комітету, що представляють інтереси Снігурівської міської  територіальної громади».
 4. Про вступ до місцевої асоціації органів місцевого самоврядування “Рада громад”.
 5. Про придбання у комунальну власність житла для надання у тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам.
 6. Про надання згоди на передачу в оренду нежитлових приміщень №№ 63, 64, 65 адміністративної будівлі Снігурівського будинку культури, розташованих за адресою: Миколаївська обл., Баштанський р-н, м. Снігурівка, вул. Суворова, 61.
 7. Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна, укладеного з ПРИВАТНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ» ВІСТІ СНІГУРІВЩИНИ».
 8. Про прийняття у комунальну власність Снігурівської міської територіальної громади в особі Снігурівської міської ради нежитлового приміщення № 42, що знаходиться в багатоповерховому будинку по вул. Суворова, буд. 106 в місті Снігурівка, та передачу його на баланс та у господарське відання комунальному підприємству Снігурівський благоустрій”.
 9. Про передачу транспортного засобу, що перебуває у комунальній власності Снігурівської міської територіальної громади с особі Снігурівської міської ради, від КНП “ЦПМСД” Снігурівської міської ради на баланс та у господарське відання КП “Снігурівський благоустрій”.
 10. Про проведення передачі основних засобів з балансу  Снігурівської міської ради на баланс і в оперативне управління Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Снігурівської міської ради.
 11. Про проведення передачі необоротних активів з балансу  Снігурівської міської ради на баланс і в оперативне управління Трудовому архіву Снігурівської міської ради.
 12. Про проведення передачі основних засобів, необоротних активів з балансу  Снігурівської міської ради на баланс і в оперативне управління Службі у справах дітей Снігурівської міської ради.
 13. Про проведення передачі основних засобів, необоротних активів з балансу  Снігурівської міської ради на баланс і в оперативне управління Відділу освіти Снігурівської міської ради.
 14. Про проведення передачі основних засобів з балансу  Снігурівської міської ради на баланс і в оперативне управління Відділу культури, молоді та спорту  Снігурівської міської ради.
 15. Про зміну місцезнаходження юридичних осіб комунальних організацій та відокремлених підрозділів у сфері освіти, а також затвердження у новій редакції їх положень і статутів у новій редакції.

 

Земельні питання.

 

Різне.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте Ви вступ України до ЄС?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано